სიახლეთა არქივი
კვიორშსამოთხხუთპაბშაბ
 
38
912
161819202122
23242526272829
3031 

ადმინისტრაციული სამსახური: ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილება


დალი შონია 

მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი -
დმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების უფროსი

ტელ: 599 85 75 05

shonia-dali@mail.ru

 

ზაქრო მამულია

დმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ტელ: 599 85 76 34

zaqro.mamulia@mail.ru

 

ირაკლი წოწონავა 

დმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

ტელ: 599 85 75 11

tsotsonava1981@mail.ru

 

თამარ პაპასკირი

დმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ტელ: 599 14 13 56

papaskiritako@mail.ru


გოჩა ჭანტურია

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული ქალაქ სენაკის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ტელ: 599 85 75 07

gocha_chanturia@mail.ru

გია კალანდია

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/ქალაქი

ტელ: 599 57 93 21

gia_kalandia@mail.ru

თამარ მალანია

დმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი/ქალაქი

ტელ: 591 44 99 57

tamarimalanioa@gmail.com

გვანცა მალანია

დმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების  მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი/ქალაქი

ტელ: 598 40 25 75

gvancamalania@gmail.com

გურანდა მირგატია

დმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების  მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი/ქალაქი

ტელ: 599 85 75 69

g.mirgatia@mail.ru


გიგლა ელიავა

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული მენჯის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ტელ: 599 28 74 25

giglaeliava@mail.ru

ზაურ ცინაძე

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი/მენჯი

ტელ: 599 85 76 04

zauri.cinadze@mail.ru


რიმა ბოჯგუა

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული ახალსოფლის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ტელ: 599 85 76 95

rima.bojgua.71@mail.ru

ეკატერინე ხუნწარია

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი/ახალსოფელი

ტელ: 599 80 60 16

eka-khuntsaria@mail.ru


ზაზა მირცხულავა

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული ფოცხოს ადმინისტრაციულ ერთეულში

ტელ: 591 24 38 38

zaza-mircxulava@mail.ru

გელა ჯოჯუა

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი /ფოცხო       

ტელ: 599 85 76 31

jojua_63@mail.ru


ვაკანტური

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული თეკლათის ადმინისტრაციულ ერთეულში

იური ბოჯგუა

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი/თეკლათი

ტელ: 595 67 51 51

iurabojgua@gmail.com


ვაკანტური

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული უშაფათის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ანა კვირკველია

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი /უშაფათი     

ტელ: 598 45 07 87

kvirkvelia.89@mail.ru


ვაკანტური

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული ზანის ადმინისტრაციულ ერთეულში 


რომანოზ ჯოჯუა

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული ლეძაძამის  ადმინისტრაციულ ერთეულში

ტელ: 599 85 76 25

jojua67@mail.ru


ირაკლი რუსია

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული ზემო ჭალადიდის ადმინისტრაციულ ერთეულში 

ტელ: 599 18 81 81

iraklirusia6@gmail.com

ვარდო ჩიქობავა

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი /ზემო ჭალადიდი 

ტელ: 598 20 15 94

vardochikobava@gmail.com


თენგიზ მატახერია

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული ხორშის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ტელ: 599 85 76 30

sosomataxeria@gmail.com

მერაბ ბულიავა

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი /ხორში 

ტელ: 595 56 20 45

merabi.buliava@mail.ru   


იგორ ბაღათურია

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული ნოქალაქევის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ტელ: 599 85 76 17

bagaturiaigori4@gmail.com

გელა ზარქუა

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი /ნოქალაქევი 

ტელ: 593 13 56 21   

gela.zarkua@mail.ru 


გოგა ქორიძე

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული ნოსირის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ტელ: 599 85 76 32

goga.qoridze.81@mail.ru

ჟანა მალანია

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი /ნოსირი      

ტელ: 599 85 76 33

zhana5@mail.ru


ალექსანდრე ჯანჯღავა

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული ძველი სენაკის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ტელ: 599 85 76 10

aleksandre.janjgava@bk.ru

ამირან ჯინორიძე

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი /ძველი სენაკი    

ტელ: 598 99 74 14

ირაკლი მილორავა

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი /ძველი სენაკი    

ტელ: 598 83 06 04

milorava-irakli@mail.ru


ლევან კუპრეიშვილი

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული გეჯეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ტელ: 557 70 12 57

l.kupreishvili80@gmail.com


იოსებ ელიავა

ადმინისტრაციული სამსახურის ადმინისტრაციულ ერთეულებში საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილების პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი/მერის რწმუნებული ეკის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ტელ: 599 85 76 02

iosebi.eliava@mail.ru

 მისამართი: 4100, ქალაქი სენაკი, ჭავჭავაძის ქ. 103 Email: senakismeria@gmail.com
 მოქალაქეთა მისაღები: 0 (413) 27 70 31
 ცხელი ხაზი: 0 (413) 27 70 31