სიახლეთა არქივი
კვიორშსამოთხხუთპაბშაბ
 12
39
1011141516
17181920212223
24252627282930
31 

განათლება და მეცნიერება: საჯარო სკოლები

სკოლის დასახელება: სსიპ - ქალაქ სენაკის #1 საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 577 95 30 05
ელ.ფოსტა: senaki1@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - ჟიული შარტავას სახელობის ქალაქ სენაკის #2 საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 551 09 94 76
ელ.ფოსტა: senaki2@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - ქალაქ სენაკის #3 საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 551 09 91 99
ელ.ფოსტა: senaki3@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - ქალაქ სენაკის #7 საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 551 09 95 45
ელ.ფოსტა: senaki7@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალსოფლის საჯარო სკოლა
მისამართი: 
ტელეფონი: 595 00 51 80
ელ.ფოსტა: senAkhalisopeli@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ გეჯეთის საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 595 00 64 50
ელ.ფოსტა: Gejeti@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ეკის საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 551 09 95 37
ელ.ფოსტა: Eki@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზანის საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 551 09 93 29
ელ.ფოსტა: Zani@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზემო ფოცხოს საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 595 22 09 65
ელ.ფოსტა: ZemoPotskho@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - გიორგი ჭალადიდელის სახელობის სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზემო ჭალადიდის საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 551 09 92 72
ელ.ფოსტა: ZemoChaladidi@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ თეკლათის საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 551 09 95 52
ელ.ფოსტა: Teklati@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ კოტიანეთის საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 595 00 51 77
ელ.ფოსტა: Kotianeti@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლეძაძამეს საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 599 50 73 61
ელ.ფოსტა: Ledzadzame@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ მენჯის საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 577 64 17 41
ელ.ფოსტა: Menji@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნოსირის საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 551 09 94 99
ელ.ფოსტა: Nosiri@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნოქალაქევის საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 591 81 80 42
ელ.ფოსტა: Nokalakevi@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ უშაფათის საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 595 00 19 34
ელ.ფოსტა: Ushapati@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ფოცხოს საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 595 22 62 15
ელ.ფოსტა: KvemoPotskho@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ძველი სენაკის საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 551 09 93 99
ელ.ფოსტა: DzveliSenaki@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: სსიპ - სენაკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხორშის საჯარო სკოლა 
მისამართი: 
ტელეფონი: 595 22 67 62
ელ.ფოსტა: Khorshi@mes.gov.ge

 

სკოლის დასახელება: აფხაზეთის მეშვიდე საჯარო სკოლა
მისამართი: 
ტელეფონი: 551 09 96 07
ელ.ფოსტა: 

ასევე იხილე კატეგორიაში - განათლება და მეცნიერება:
მისამართი: 4100, ქალაქი სენაკი, ჭავჭავაძის ქ. 103 Email: senakismeria@gmail.com
FAX: 0 (413) 27 51 50 მოქალაქეთა მისაღები: 0 (413) 27 70 31
ცხელი ხაზი: 0(413) 27 70 31